Понеділок, 16.07.2018, 04:32
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Бериславської РДА

Меню сайту
Категорії розділу
Новости спорта [11]
Освещение спортивных мероприятий, проходящих на территории Бериславского района, в которых принимают участие школьники. Либо мероприятий, проходящих за границами района, но в которых принимают участие школьники Бериславского района.
Поздравления [0]
Поздравления призеров, юбиляров, отличников получивших какие-либо памятные, отличительные либо почетные знаки. Поздравления с различными праздниками, памятными датами
Дошкольное образование [0]
Новости, касающиеся событий, связанных с учебным процессом в сфере дошкольного образования
Школьное образование [1]
Новости, касающиеся событий, связанных с учебным процессом в сфере школьного образования
Управление образованием [3]
Новости, касающиеся организации учебного процесса в дошкольном, школьном и внешкольном образовании.
Форма входу
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація про заклади освіти району

                                                                                        Заклади загальної середньої та позашкільної освіти

Повна назва закладу

Прізвище, ім’я, по-батькові  керівника

Телефон

Електронна адреса

Бериславська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

Федоренко Наталя Анатоліївна

7-27-44  

berzosh01@ukr.net

Бериславська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Дєрябіна Ольга  Борисівна

7-52-51

berzosh3@ukr.net

Бериславська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4

Чумачова Алла Юріївна

7-26-01  

berzosh4@ukr.net

Бериславська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 5

Гайдай Світлана Віталіївна

7-23-26  

berzosh5@ukr.net

Козацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Приходько  Олександр Іванович

53-5-97

kozaskazosh@ukr.net

Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Гоменюк Ігор   Вікторович                           

52-5-34

veselezosh@ukr.net

Одрадокам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Дорошко Лідія  Іванівна

54-2-10

odrkamynskazosh@ukr.net

 Ольгівська загальноосвітня школа   

І-ІІІ ступенів

Касьяненко Віталій Михалович

51-1-42

olgivskazosh@ukr.net

Навчально-виховний комплекс “Вірівська ЗОШ  I ступеня – дошкільний навчальний заклад”

 

Миндзя Ірина Анатоліївна  

42-3-27  

virivkazosh@ukr.net

Львівська загальноосвітня школа       

І-ІІІ ступенів

Прищепюк Олександр Михайлович

45-2-74

lvivskazosh@ukr.net

Тягинська загальноосвітня школа   

І-ІІІ ступенів

Снегірьов Віктор Миколайович

46-2-40  

tyginskazosh@ukr.net

Високівська загальноосвітня школа   

І-ІІІ ступенів

Кур'ян Наталя Олександрівна

56-5-33  

visokivskazosh@ukr.net

Навчально-виховний комплекс “Чайкинська ЗОШ  I ступеня – дошкільний навчальний заклад”

Девліш  Ольга Степанівна

57-2-14

chaykinezosh@ukr.net

Лиманецька загальноосвітня школа   

І-ІІІ ступенів

Сікора  Михайло Йосипович

55-2-40

kirovezosh@ukr.net

Томаринська початкова школа-заклад освіти І ступеня

Скуба Ярослава Анатоліївна

43-2-47

tomarinezosh@ukr.net

Раківська загальноосвітня школа         

І-ІІІ ступенів

Сезоненко Інна Михайлівна

48-2-17  

rakivkazosh@ukr.net

 Навчально-виховний комплекс “Урожайненська ЗОШ   І ступеня – дошкільний навчальний заклад”

Вавілюк Тетяна Валентинівна

44-2-40  

urojainezosh@ukr.net

Степнянська загальноосвітня школа    

І-ІІІ ступенів

Клименко Микола Володимирович

41-3-12

Stepnezosh@ukr.net

Костирська загальноосвітня школа    

І ступеня

Синельников Микола Георгійович

49-3-94  

kostirkazosh@ukr.net

Новорайська загальноосвітня школа  

І-ІІІ ступенів

Регеда Ірина Віталіївна

49-2-36

novoraiskzosh@ukr.net

 Червономаяцька загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Бакуліна Наталія Іванівна

41-5-75

chervmaykzosh@ukr.net

Новокаїрська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Кислюк Алла Анатоліївна

51-6-33

novokairskazosh@ukr.net

Милівська загальноосвітня школа           

І-ІІІ ступенів

Дмиш Людмила Миколаївна

59-3-44

 

milovezosh@ukr.net

Качкарівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Краєвська  Антоніна Георгіївна

40-2-49

kachkarzosh@ukr.net

Зміївська загальноосвітня школа  

І-ІІІ ступенів

Коваль Наталя Григорівна

42-5-73

zmiyvkazosh1@ukr.net

Шляхівська загальноосвітня школа  

І-ІІІ ступенів

Кучмак Інна Миколаївна

58-2-42

shlyahivskazosh@ukr.net

Новобериславська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Поспєлько  Ніна Михайлівна

41-2-19  

newberislavzosh@ukr.net

Зміївська загальноосвітня школа          

І-ІІ ступенів

Проценко  Олена Іванівна

51-3-10

zmiyvkazosh2@ukr.net

Бургунська загальноосвітня школа          

І-ІІІ ступенів

Бобік Олександр Олександрович

47-2-49

burgunka@ukr.net

Навчально-виховний комплекс                             “ Максимогорьківська  ЗОШ   І ступеня – дошкільний навчальний заклад”

Клименко Лілія Леонідівна

50-2-33

mgorkivskazosh@ukr.net

Миколаївська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Василенко Світлана Миколаївна

54-3-88  

mykolayvska.zosh@ukr.net

Районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа  імені В.К.Сергєєва Сорочинський Юрій Павлович 7-66-68 berislavdush@rambler.ru
Центр юнацької та дитячої творчості

 

7-66-54

 

Станція юних техніків

Самборська  Світлана Андріївна

7-54-71

                  -

НВК "Монастирський дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня" Сахнюк Світлана Петрівна - -

                                                                                                       Заклади дошкільної освіти

Бериславський дошкільний навчальний заклад  № 3 комбінованого типу

Верховська Марина Валеріївна

7-51-42

 

Бериславський  дошкільний навчальний заклад № 4

Чечина  Людмила Михайлівна

7-63-63

 

Бериславський  дошкільний навчальний заклад № 5

Лісова Ірина Миколаївна

7-47-08

 

Бургунський дошкільний навчальний заклад

Горпенко Ольга Валеріївна

     -

 

Веселівський  дошкільний навчальний заклад

Мельник Віра Степанівна

52-2-27

 

Високівський дошкільний навчальний заклад

Камишан Людмила Іванівна

56-5-47

 

Зміївський дошкільний навчальний заклад №1

Дукач Олена Василівна

42-5-31

 

Зміївський дошкільний навчальний заклад №2

Дєбріна Леся Геогріївна

51-3-24

 

Качкарівський дошкільний навчальний заклад

Шорник Тетяна Олександрівна

     -

 

Лиманецький дошкільний навчальний заклад

Стасюк Надія Вікторівна

     -

 

Козацький заклад дошкільної освіти

Слободюк Лариса Вікторівна

53-5-70

 

Костирський дошкільний навчальний заклад

 

      -

 

Львівський  дошкільний навчальний заклад

Агеєнко  Олена Олександрівна

45-2-56

 

Миколаївський дошкільний навчальний заклад

Тахтуєва Світлана Миколаївна

       -

 

Милівський  дошкільний навчальний заклад

Кучанська Тетяна Вікторівна

59-3-90

 

Новобериславський  дошкільний навчальний заклад

Вєтрова Олена Анатоліївна

      -

 

Новокаїрський дошкільний навчальний заклад

Логвиненко Олена Миколаївна

51-6-41

 

Новорайський дошкільний навчальний заклад

Павловська Юлія Вікторівна

49-2-10

 

Одрадокам’янський  дошкільний навчальний заклад

Зубкова Олена Анатоліївна

       -

 

Ольгівський дошкільний навчальний заклад

Кушнір  Людмила Вікторівна

51-2-94

 

Раківський  дошкільний навчальний заклад

Половинець Тетяна Вікторівна

       -

 

Степнянський дошкільний навчальний заклад

Курівчак Наталя Владленівна

       -

 

Томаринський дошкільний навчальний заклад

Дем’янчук  Галина Богданівна

        -

 

Тягинський дошкільний навчальний заклад

Котенко  Галина Вікторівна

46-2-17

 

Шляхівський дошкільний навчальний заклад Столяр Оксана Леонідівна 58-2-56  

Червономаяцький  дошкільний навчальний заклад

Алєксєєва  Галина Володимирівна

        -

 

       

 


Copyright MyCorp © 2018