Субота, 25.05.2019, 05:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Бериславської РДА

Меню сайту
Категорії розділу
Новости спорта [44]
Освещение спортивных мероприятий, проходящих на территории Бериславского района, в которых принимают участие школьники. Либо мероприятий, проходящих за границами района, но в которых принимают участие школьники Бериславского района.
Поздравления [0]
Поздравления призеров, юбиляров, отличников получивших какие-либо памятные, отличительные либо почетные знаки. Поздравления с различными праздниками, памятными датами
Дошкольное образование [2]
Новости, касающиеся событий, связанных с учебным процессом в сфере дошкольного образования
Школьное образование [29]
Новости, касающиеся событий, связанных с учебным процессом в сфере школьного образования
Управление образованием [36]
Новости, касающиеся организации учебного процесса в дошкольном, школьном и внешкольном образовании.
Форма входу
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Творчі конкурси

наказ  і  положення  Про конкурс православна Бериславщина

Обласний заочний конкурс на кращу методичну розробку.

 

З метою підвищення професійного рівня та творчої активності педагогів закладів позашкільної освіти, залучення їх до вирішення проблем удосконалення та оновлення освітнього процесу, вивчення, узагальнення та впровадження в практику роботи кращого педагогічного досвіду щорічно проводиться обласний заочний конкурс на кращу методичну розробку з науково-технічної та декоративно-ужиткової творчості серед педагогів закладів позашкільної освіти. У цьому році активну участь у конкурсі взяли керівники гуртків та методист районної Станції юних техніків.

 У номінації « Навчальні програми» дипломом І ступеня нагороджено Малу Ольгу Вікторівну, методиста СЮТ за навчальну програму з позашкільної освіти художньо-технічного напряму  художньо-технічного профілю та Довдер Олену Павлівну, керівника гуртка СЮТ за навчальну програму з позашкільної освіти художньо-технічного напряму художньо-технічного профілю.

Дипломом ІІ ступеня нагороджено Літнарович Ларису Миколаївну, керівника гуртка СЮТ за навчальну програму  з позашкільної освіти  науково-технічного напрямку для фізико-технічного гуртка «Імпульс».


Copyright MyCorp © 2019