Четвер, 15.11.2018, 18:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Бериславської РДА

Меню сайту
Категорії розділу
Новости спорта [21]
Освещение спортивных мероприятий, проходящих на территории Бериславского района, в которых принимают участие школьники. Либо мероприятий, проходящих за границами района, но в которых принимают участие школьники Бериславского района.
Поздравления [0]
Поздравления призеров, юбиляров, отличников получивших какие-либо памятные, отличительные либо почетные знаки. Поздравления с различными праздниками, памятными датами
Дошкольное образование [1]
Новости, касающиеся событий, связанных с учебным процессом в сфере дошкольного образования
Школьное образование [9]
Новости, касающиеся событий, связанных с учебным процессом в сфере школьного образования
Управление образованием [16]
Новости, касающиеся организации учебного процесса в дошкольном, школьном и внешкольном образовании.
Форма входу
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Червень » 16 » Бериславський дошкільний навчальний заклад №5 (ясла-садок) атестовано
07:33
Бериславський дошкільний навчальний заклад №5 (ясла-садок) атестовано

Відповідно до Закону “Про освіту”, плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Бериславської районної державної адміністрації з 05 по 26 травня 2017 року  проведено атестаційну експертизу Бериславського дошкільного навчального закладу №5(ясла-садка).

 У дошкільному навчальному закладі створене належне  розвивальне навчально-виховне середовище. Всі частини групового приміщення обладнані відповідно до вимог влаштування. Мають  сучасне естетичне оформлення. В оформлені використані також вироби  виготовлені руками вихователів, дітей та батьків.

Життєвий простір доступний, комфортний, безпечний. Відмічається збалансованість предметно-ігрового, природного, соціального оточення.

Організація освітнього процесу в навчальному закладі забезпечує соціальні запити щодо його відповідності принципам здоров’язбереження та здоров’яформування. Дошкільний навчальний заклад є опорним з питання  організації фізкультурно-оздоровчої роботи. 

Для оздоровлення дітей запроваджуються елементи сучасних здоров’язбережувальних технологій як на заняттях з фізичної культури, так і протягом всіх режимних моментів.

Проводиться робота  з дітьми та педагогами по формуванню у них здорового способу життя (тематичні заняття з валеології, літературний матеріал, розваги на дану тематику, агітаційні плакати щодо запобігання шкідливих звичок  тощо).

У навчальному закладі проводиться робота щодо виявлення та розвитку обдарованості, природних нахилів і здібностей у дітей. Організовано роботу 5-ти гуртків з  художньо-естетичного, мовленнєвого розвитку та оздоровчо-спортивного змісту.

У Бериславському дошкільному навчальному закладі №5 (ясла-садку) функціонує  3 вікових групи із списковим складом 94 дитини, із них 2 дитини охоплено соціально-педагогічним патронатом.

У дошкільному навчальному закладі відповідно до штатного розпису працює 8 педагогів: завідувач,  вихователь-методист, музичний керівник, 5 вихователів, керівник гуртка з англійської мови.

За педагогічним стажем роботи у сфері дошкільної освіти  педагогічний колектив різноплановий: до 13 років – 4 педагога,  до 15 і більше років  – 4 педагога.

За останні декілька років укладено  та затверджено навчально-методичною радою 4 збірки з досвіду педагогів дошкільного навчального закладу. Оформлено правовстановлюючі документи на будівлю та земельну ділянку.

На  контролі у керівника дошкільного навчального закладу стан організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

За результатами вивчення діяльності Бериславського дошкільного навчального закладу №5 (ясла-садка) щодо якості надання освітніх послуг населенню членами атестаційної комісії надано аргументовані висновки та рекомендації та визнано атестованим.

Переглядів: 91 | Додав: osvitaberislav | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2018