Середа, 21.02.2018, 13:20
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Бериславської РДА

Меню сайту
Форма входу
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Червень » 16 » Новорайський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) атестовано
07:40
Новорайський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) атестовано

Відповідно до Закону “Про освіту”, плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Бериславської райдержадміністрації з 05 по 26 травня 2017 року  проведено атестаційну експертизу Новорайського дошкільного навчального закладу (ясла-садка).

Організація навчально-виховного процесу, програмно-методичне забезпечення у навчальному закладі спрямовані на реалізацію Базового компонента дошкільної освіти, що відповідає ст.22 Закону України  «Про дошкільну освіту». Реалізується державний, обов’язковий для дошкільних закладів зміст освіти, визначений  програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське довкілля», програмою для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», парціальними програмами, рекомендованими галузевим Міністерством.

У Новорайському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) відповідно до штатного розпису навчально-виховний процес забезпечують 6 педагогів: завідувач, 4 вихователя, музичний керівник.

За педагогічним стажем роботи у сфері дошкільної освіти  педагогічний колектив різноплановий: до 10 років – 4 педагога,  до 15 і більше років  – 2 педагога.

У дошкільному навчальному закладі функціонує 3 вікових групи із списковим складом 77 дітей.

У навчальному закладі створено належне  розвивальне навчально-виховне середовище. Всі частини групового приміщення обладнані відповідно до вимог влаштування. Мають гарне сучасне естетичне оформлення.  Є тематичні осередки: ігрової, творчої, пізнавальної та трудової, елементарної пошуково-дослідницької діяльності, мовленнєвого та фізичного розвитку, всіх напрямків громадянського виховання, безпеки життєдіяльності, психологічного розвантаження тощо.

На  контролі керівника навчального закладу перебуває стан організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Проводиться просвітницька робота серед батьків по забезпеченню безпеки життєдіяльності дітей вдома, а саме:  бесіди, відкриті заходи з питань безпеки життя і здоров’я дітей,  інструктажі для батьків.

За результатами вивчення діяльності Новорайського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) щодо якості надання освітніх послуг населенню членами атестаційної комісії надано аргументовані висновки та рекомендації та визнано атестованим.

 

Переглядів: 43 | Додав: osvitaberislav | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2018