Вівторок, 21.11.2017, 08:20
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Бериславської РДА

Меню сайту
Форма входу
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Жовтень » 2 » В місті Бериславі відкрито районну Спартакіаду серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2017/18 навчального року
15:13
В місті Бериславі відкрито районну Спартакіаду серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2017/18 навчального року

   На святкове відкриття районної Спартакіади 2017-2018 навчального року яке відбулося на базі Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 були вишикувані 25 команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ та І-ІІ ступенів.

      Традиційно підведені підсумки проведеної Спартакіади школярів 2016-2017 навчального року.

        У  І етапі змагань (шкільному) взяли участь 2846 учнів загальноосвітніх шкіл з 14 видів спорту.

        У  ІІ етапі змагань (районному) взяли участь 1480 учнів загальноосвітніх шкіл з 14 видів спорту.

   Результативною є участь учнів Бериславських школи №1 («Старти надій», баскетбол (дівчата), допризовної підготовки юнаків; школи №3 (баскетбол, шахи, «Козацький гарт», «Олімпійське лелеченя»), Зміївської (волейбол, «Шкіряний м’яч»), Одрадокам’янської (легкоатлетичний крос), Ольгівська (легка атлетика), Шляхівської (легкоатлетичний крос, футбол), Червономаяцької, Милівської, Степнянської (настільний теніс, баскетбол) ЗОШ І-ІІІ ступенів (настільний теніс, шахи, футбол). 

   Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Стаднік Наталя Владиславівна привітала всіх учасників, побажала підвищення рівня спортивних досягнень, популяризації здорового способу життя, залучення більшої кількості учнів до систематичних занять фізичною культурою та спортом  та  нагородила грамотами відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації переможців Спартакіади у першій групі шкіл  Бериславську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 (І місце), Зміївську ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ місце) Бериславську  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (ІІІ місце). У другій групі шкіл нагороджено Шляхівську ЗОШ І-ІІІ ступенів (І місце), Степнянську ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ місце), Лиманецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце).

   Грамотами нагороджені кращі вчителі фізичної культури 2016-2017 навчального року: Авраменко В.О., Курпієва Ю.А., (Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3), Авраменко О.В., Малий Б.І. (Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1), Куривчак М.М. (Зміївська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Корнєв В.В. (Одрадокам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Якименко А.М. (Червономаяцька ЗОШ І-ІІІ ступенів),  Моцьо В.М. (Шляхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

   Після цього проведено районний легкоатлетичний крос у якому взяло понад 150 юнаків та дівчат які змагалися на дистанціях 2000, 1500, 1000,500 м.

   В особистому заліку кращі результати серед юнаків показали:

2000 метрів – юнаки (старша група)

І місце – Зарівний Андрій (Козацька ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце – Шапайчук Сергій (Степнянська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце – Вершник Олександр (Новорайська ЗОШ І-ІІІ ст.).

1000 метрів – юнаки (старша група)

І місце – Лук’янчук Богдан (Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце – Когут Ігор (Шляхівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце – Кривашея Віктор (Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

1000 метрів – юнаки (молодша група)

І місце – Сичов Іван (Ольгівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце – Григорків Віталій (Бериславська ЗОШ І-ІІІ ст. №3);

ІІІ місце – Дідіченко Андрій (Степнянська ЗОШ І-ІІІ ст.).

500 метрів – юнаки (молодша група)

І місце – Зайцев Деніс (Одрадокам’янська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце – Білоконь Олександр (Степнянська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце – Соловйов Максим  (Ольгівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

1000 метрів – дівчата (старша група)

І місце – Корнєва Юлія (Одрадокам’янська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце – Фурсик Євгенія (Львівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце – Хлюренко Ілона (Раківська ЗОШ І-ІІІ ст.).

1500 метрів – дівчата (старша група)

І місце – Кривонос Олександра (Одрадокам’янська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце – Олексієнко Анна (Новорайська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце – Ісаєва Інна (Лиманецька ЗОШ І-ІІІ ст.).

1000 метрів – дівчата (молодша група)

І місце – Тендітна Анжела (Львівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце – Половинко Марія (Тягинська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце – Брусенець Яна (Тягинська ЗОШ І-ІІІ ст.).

500 метрів – дівчата (молодша група)

І місце – Матюха Дар’я (Бериславська ЗОШ І-ІІІ ст. №3);

ІІ місце – Дзюба Катерина (Шляхівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце – Бурага Євгенія (Ольгівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

   Вітаємо переможців районних змагань з кросу в особистому заліку!

  

  

  

  

  

Переглядів: 41 | Додав: fotosportosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2017